Θέσεις Εργασίας | Avis Eνοικίαση Αυτοκινήτου

Νέα θέση εργασίας: Οδηγός Νταλίκας (Αττική)

Κύριες Αρμοδιότητες:

• Υπεύθυνος για τη διακίνηση του στόλου από και προς σταθμούς της Avis Budget, συνεργεία και φανοποιεία
• Υπεύθυνος για τη φόρτωση / εκφόρτωση των οχημάτων από και προς σταθμούς της Avis Budget, συνεργεία και φανοποιεία
• Υπεύθυνος για τον έλεγχο και τη συντήρηση του οχήματος (βενζίνη, λάδια, λάστιχα κτλ) με στόχο την ασφάλεια και ορθή λειτουργία του
• Τήρηση του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες:

• Δίπλωμα οδήγησης Γ΄ & Ε’ κατηγορίας με εμπειρία σε μεταφορές οχημάτων
• Απολυτήριο Λυκείου/ Επιθυμητό πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ
• Γνώση αγγλικής γλώσσας
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 ετών σε ανάλογο εργασιακό περιβάλλον
• Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με πλήρη στοιχεία στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@avis.gr .
Για διευκρινίσεις επικοινωνήστε: 210-6879964

Ανθρώπινο Δυναμικό

Στην Avis εφαρμόζουμε όλοι την φιλοσοφία «We try harder», δηλαδή προσπαθούμε συνέχεια να εξασφαλίζουμε τις καλύτερες συνθήκες στο εργασιακό μας περιβάλλον ώστε το ανθρώπινο δυναμικό μας να παρέχει την βέλτιστη εξυπηρέτηση στους πελάτες μας.

Όλοι οι εργαζόμενοι στην Avis συμμετέχουν σε όλα τα επίπεδα, η γνώση και οι δεξιότητες τους αναπτύσσονται σε καθημερινή βάση ενώ ταυτόχρονα λειτουργούν και συνεχώς ανανεώνονται συστήματα αναγνώρισης και ανταμοιβής της απόδοσης τους.

Το σύστημα εκπαίδευσης και ανάπτυξης ανθρώπινου δυναμικού της Avis είναι ευρέως γνωστό. Στην Avis επενδύουμε στους ανθρώπους μας. Η ένταξη και η εκπαίδευση είναι άρτια δομημένη σε όλα τα επίπεδα και για όλες τις θέσεις. Οι άνθρωποι μας έχουν προοπτικές συνεχούς ανάπτυξης της καριέρας τους τόσο εντός Ελλάδας όσο και στο εξωτερικό.